tel/fax: (18) 547 30 90
tel/fax: (18) 547 42 75
tel: 694 496 627
tel: 501 543 838

biuro@toczek.com.pl

Biuro Rachunkowe Toczek Edyta prowadzi swoją praktykę w różnych formach formach, od 2005 roku. W naszej codziennej pracy łączymy wyższe wykształcenie, wieloletnią praktykę oraz zapał do pracy, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie.

Usługi świadczone przez nasze Biuro utrzymują się od lat na najwyższym poziomie. Staramy się nie tylko wywiązywać z podpisanych umów ale również doradzamy naszym klientom, jak utrzymać „zdrową płynność finansową”.

Nasza oferta przygotowana jest zarówno z myślą o Klientach indywidualnych jak i różnego rodzaju spółek prawa cywilnego i handlowego. Staramy się być najlepsi i według opinii wielu udaje się nam ten cel osiągnąć.

Poziom świadczonych przez nas usług niewątpliwie związany jest z naszym długoletnim doświadczeniem zawodowym. Przez wiele lat wspólnie zdobywaliśmy wiedzę, praktykę księgową ale również umiejętność pracy w zespole. Od ponad dwudziestu lat wspieraliśmy naszych pracodawców (Uzdrowisko Krynica Żegiestów SA, Budimex Sp z o.o., Telbeskid Sp z o.o., Urząd Miasta Nowego Sącza, Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego). Teraz pracując dla siebie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nasze doświadczenie to nie rutyna, to GWARANCJA SUKCESU.

W tym roku czyli od stycznia 2010, uruchomiliśmy nowy oddział w Piwnicznej Zdroju. Mamy nadzieję, że pozwoli on przedsiębiorcom z Sądecczyzny znaleźć fachową i kompleksową obsługę księgowo-kadrową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ostateczna cena świadczonych przez nas usług zawsze uzgadniana jest bezpośrednio podczas spotkania z Klientem. Mamy nadzieję, że również Państwo obdarzą nas zaufaniem i powiększą grono naszych stałych klientów zadowolonych ze współpracy.

Edyta i Wiesław Toczek

Copyright © 2005-2010 by Marcin Morański