tel/fax: (18) 547 30 90
tel/fax: (18) 547 42 75
tel: 694 496 627
tel: 501 543 838

biuro@toczek.com.pl

certyfikat Biuro Rachunkowe Toczek Edyta prowadzi swoją praktykę na rynku nowosądeckim od 2005 roku w oparciu o uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych – Certyfikat Ministerstwa Finansów NR 5162/2004.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe firmy, jak również działające na podstawie prawa handlowego.

Naszym Klientom zapewniamy możliwość skupienia się na tym, co dla Nich najważniejsze, czyli na własnym biznesie. Współpraca z nami odciąża bieżącą działalność przedsiębiorstwa i pozwala skoncentrować się na zasadniczej działalności firmy, inwestować czas i środki w realizowanie priorytetowych zadań. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w sektorze nie tylko finansowo-księgowym, ale i kadrowo-płacowym.

Świadcząc usługi na rzecz różnych grup zawodowych, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia do Klienta, co stanowi dla naszej firmy istotny atut.

Różny może być model współpracy z Państwa firmą. Generowane dokumenty Klienci mogą dostarczać do Biura osobiście. Przy zawieraniu umowy, jak i później w trakcie współpracy mogą Państwo zobowiązać Biuro do odbioru dokumentów w siedzibie swojej firmy. Dokumenty księgowe mogą być również dostarczane do nas za pośrednictwem tradycyjnej poczty (obecnie pocztą odbieramy dokumenty z Warszawy i Czchowa). Ze swoimi Klientami kontaktujemy się w sposób określony przez odbiorcę naszej usługi. Jesteśmy zarówno na miejscu wykonywanej działalności, w placówkach podległych przedsiębiorcy, nadzorując ich pracę lub kontaktujemy się poprzez Internet (gg, e-mail). Przelewy na zobowiązania Klienci odbierają z naszego Biura osobiście, zostają one dostarczone przez nas lub naszych pracowników na miejsce wskazane przez przedsiębiorcę lub rozsyłane są za pośrednictwem poczty internetowej. Nasza oferta uzależniona jest od potrzeb Klienta.

Cechuje nas pełna dyspozycyjność. Nasze Biuro otwarte jest dla Państwa przez 7 dni w tygodniu (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym). Nie pracujemy w określonych godzinach. Rozumiejąc sytuację rynkową oraz potrzeby Klientów istnieje możliwość uzgodnienia terminu spotkania również w godzinach wieczornych oraz w dni wolne od pracy (nie zwiększa to stawki świadczonych usług).

Copyright © 2005-2010 by Marcin Morański